Lp Nazwisko i imię Parafia
1. Filarski Szymon Radłów
2. Żmuda Arkadiusz Radłów
3. Bogusz Wojciech Radłów
4. Głowacz  Marcin Radłów
5. Steczek Krzysztof Pasierbiec
6. Piórkowski Wojciech Pasierbiec
7. Dudek Kamil Pasierbiec
8. Dudek Sławomir Pasierbiec
9. Kowalski Piotr Krynica Zdrój - Wniebowzięcia NMP
10. Kudlik Konrad Krynica Zdrój - Wniebowzięcia NMP
11. Głąb Paweł Krynica Zdrój - Wniebowzięcia NMP
12. Góra Paweł Brzesko – Miłosierdzie Boże
13. Górski Paweł Brzesko – Miłosierdzie Boże
14. Podgórski Karol Brzesko - św. Jakuba Ap.
15. Piórek Maciej Brzesko - św. Jakuba Ap.
16. Kuchta Jakub Brzesko - św. Jakuba Ap.
17. Śmietana Łukasz Bochnia – św. Jana Nepomucena
18. Kamiński Mariusz Bochnia – św. Jana Nepomucena
19. Szewczyk Rafał Bochnia – św. Jana Nepomucena
20. Kucharski Gabriel Bochnia – św. Jana Nepomucena
21. Ścianek Tomasz Limanowa-Sowliny
22. Guzik Emil Limanowa-Sowliny
23. Kalisz Łukasz Zagórzany
24. Siuta Mariusz Łużna
25. Jeżak Łukasz Zagórzany
26. Górski Mateusz Łużna
27. Kowal Mikołaj Łużna
28. Kowalski Przemysław Łężkowice
29. Konieczny Damian Łężkowice
30. Grzegórzek Arkadiusz Siedliska
31. Fasula Marcin Borzęcin Górny
32. Fasula Grzegorz Borzęcin Górny
33. Jędraszczak Wojciech Borzęcin Górny
34. Zieliński Jakub Porąbka Uszewska
35. Pałucki Tomasz Porąbka Uszewska
36. Maciej Aleksander Tarnów - Dobrego Pasterza
37. Synowiec Robert Tarnów - Dobrego Pasterza
38. Sacha Marek Tarnów - Dobrego Pasterza
39. Małochleb Kamil Tarnów - Dobrego Pasterza
40. Matusik Piotr Pilzno
41. Gucwa Dariusz Pilzno
42. Stukus Bartłomiej Pilzno
43. Palej Marcin Pilzno
44. Kościółek Dawid Gawłów
45. Rachwał Robert Gawłów
46. Skoczek Krzysztof Gawłów
47. Sędzimir Dawid Przyszowa
48. Wilk Dawid Przyszowa
49. Jedlecki Piotr Przyszowa
50. Rzeźniczak Piotr Wielogłowy
51. Kłębczyk Karol Wielogłowy
52. Bibro Mateusz Wielka Wieś
53. Jędrzejek Jakub Wielka Wieś
54. Książkiewicz Mateusz Szalowa
55. Nidecki Krystian Szalowa
56. Sekuła Krzysztof Szalowa
57. Pachel Łukasz Tymowa
58. Salaterski Krzysztof Tymowa
59. Sowa Grzegorz Tymowa
60. Wilczek Marcin Tymowa
61. Florczyk Mateusz Ochotnica Dolna
62. Jagieła Dariusz Ochotnica Dolna
63. Gagatek Jakub Ochotnica Dolna
64. Śmiałek Sebastian Krzyżanowice
65. Zajma Hubert Krzyżanowice
66. Hyży Bartłomiej Nowy Wiśnicz
67. Łominicki Mariusz Gołkowice
68. Halibart Mateusz Gołkowice
69. Babik Marcin Gaboń
70. Florek Tomasz Gaboń
71. Litera Piotr Wola Rzędzińska-Miłosierdzie Boże
72. Klara Kamil Wola Rzędzińska-Miłosierdzie Boże
73. Kmieć Mateusz Wola Rzędzińska-Miłosierdzie Boże
74. Pławecki Mateusz Tęgoborze
75. Urbańczyk Michał Tęgoborze
76. Szepielak Filip Koszyce Wielkie
77. Lasota Tomasz Zgłobice
78. Strzesak Przemysław Zgłobice
79. Gądek Mariusz Tarnów-Mościce
80. Gabik Jakub Tarnów-Mościce
81. Duda Krzysztof Zalesie
82. Kabaj Marek Zalesie
83. Wierzycki Arkadiusz Zalesie
84. Fleszar Adam Dębica- Latoszyn
85. Fleszar Jacek Dębica- Latoszyn
86. Pasik Adrian Dębica- Latoszyn
87. Skóra Michał Dębica- Latoszyn
88. Minorczyk Mateusz Radgoszcz
89. Żurowski Wojciech Radgoszcz
90. Urban Piotr Radgoszcz
91. Seternus Kamil Radgoszcz
92. Kosicki Sławomir Grywałd
93. Jankowski Rafał Grywałd
94 Karkula Andrzej Grywałd
95. Ciepiński Piotr Dębica – św. Jadwigi
96. Stańczyk Jacek Dębica – św. Jadwigi
97. Ruchała Tomasz Nowy Sącz – św. Małgorzaty
98. Mółka Piotr Nowy Sącz – św. Małgorzaty
99. Bryndal Maciej Tarnów – św. Maksymiliana
100. Zając Adrian Tarnów – św. Maksymiliana
101. Saława Krzysztof Okulice
102. Michniak Marcin Bochnia – św. Pawła Ap.
103. Łapczyński Michał Bochnia – św. Pawła Ap.
104. Stąsiek Tomasz Radomyśl
105. Piekara Rafał Radomyśl
106. Trybulec Piotr Radomyśl
107. Rząca Michał Chełm
108. Ponisz Mateusz Chełm
109. Jasiński Paweł Świniarsko
110. Świderski Jerzy Świniarsko
111. Lach Krystian Straszęcin
112. Budzik Wojciech Straszęcin
113. Jaszcz Jakub Straszęcin
114. Bochenek Jan Tarnów - Krzyż
115. Bochenek Daniel Tarnów - Krzyż
116. Bibro Bartłomiej Tarnów - Krzyż
117. Wójkowski Mateusz Rudy Rysie
118. Sączawa Krzysztof Okulice
119. Łoboda Paweł Rudy Rysie
120. Pustułka Sylwester Łącko
121. Faron Jacek Łącko
122. Sroka Piotr Laskowa
123. Kalisz Tomasz Nowy Sącz – M.B.Bolesnej

W prowadzeniu kursu pomagali księża:
ks. Budzik Rafał
ks. Kawa Marcin
ks. Juda Szczepan

oraz starsi ceremoniarze:
1. Gondek Mariusz
2. Mardeusz Bartłomiej
3. Czub Sławomir
4. Śliwa Paweł
5. Mikulski Dominik
6. Pajor Maciej

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u