Lp. Imię i Nazwisko Parafia
1. Filip Kania Brzesko- św. Jakuba
2. Paweł Jemioło Brzesko- św. Jakuba
3. Tomasz Koczwara Brzesko- św. Jakuba
4. Krzysztof Chwałek Bolesław
5. Damian Oracz Bolesław
6. Marcin Brudny Łęki Górne
7. Dominik Zabawa Łęki Górne
8. Arkadiusz Łazowski Łęki Górne
9. Krystian Rogowski Łęki Górne
10. Mateusz Sobol W. Rzędzińska MBNP
11. Konrad Sikorski W. Rzędzińska MBNP
12. Jarosław Kusibab Pustków- Osiedle
13. Dominik Świstak Pustków- Osiedle
14. Michał Rusiu Pustków- Józefa Rz.
15. Wojciech Półtorak Rytro
16. Dawid Tokarczyk Rytro
17. Michał Mos Rytro
18. Mikołaj Jędrczak Borek
19. Cyprian Tomaszewski Łęki Górne
20. Jakub Świątek Pustków-Wieś
21. Adrian Rzeszutko Wietrzychowice
22. Dawid Staśko Wietrzychowice
23. Konrad Gorla Wietrzychowice
24. Piotr Pięta Tarnów- Katedra
25. Marcin Zając Tarnów- Katedra
26. Arkadiusz Dedo Bochnia- św. Mikołaja
27. Marcin Kumor Bochnia- św. Mikołaja
28. Bartłomiej Skrzyniarz Bochnia- św. Mikołaja
29. Bartosz Węgrzyn Maszkienice
30. Kamil Drąg Maszkienice
31. Łukasz Madej Ciężkowice
32. Remigiusz Hołda Ciężkowice
33. Dominik Górecki Jaworzyna
34. Jan Surdziel Jaworzyna
35. Kazimierz Strzała Machowa
36. Dominik Aksamit Machowa
37. Mateusz Filipek Rzezawa
38. Kornel Łęczek Rzezawa
39. Jarosław Skrzyniarz Dąbrowa Tarnowska
40. Mirosław Wielbłąd Dąbrowa Tarnowska
41. Przemysław Grabka Dąbrowa Tarnowska
42. Kamil Wodka Brzesko- Mił. Bożego
43. Maciej Koczwara Brzesko- Mił. Bożego
44. Karol Rudnik Brzesko- Mił. Bożego
45. Dawid Barłóg Dulcza Wielka
46. Patryk Dudek Dulcza Wielka
47. Marcin Dunikowski Trzetrzewina MB Pocieszenia
48. Michał Ziemniak Trzetrzewina MB Pocieszenia
49. Rafał Leśniak Trzetrzewina MB Pocieszenia
50. Kamil Smreczak Łabowa
51. Krystian Płatek Żegiestów
52. Bartłomiej Sabaj Tarnów- Mił. Bożego
53. Tomasz Migdał Tarnów- Mił. Bożego
54. Kamil Dziga Zborowice
55. Jakub Pacura Szczepanów
56. Tomasz Dumara Szczepanów
57. Franciszek Jawor Szczepanów
58. Tomasz Mróz Koszyce Wielkie
59. Piotr Skurski Koszyce Wielkie
60. Wojciech Mądrzyk Zaborów
61. Piotr Wiecha Zaborów
62. Grzegorz Duda Podegrodzie
63. Paweł Skoczeń Podegrodzie
64. Dawid Bołoz Kamionka Wielka
65. Paweł Skrzypiec Kamionka wielka
66. Adam Michalik Kamionka Wielka
67. Adam Homoncik Kamionka Wielka
68. Kamil Bąk Wola Mielecka
69. Karol Frąc Wola Mielecka
70. Adam Marek Tylicz
71. Adam Ciołkiewicz Tylicz
72. Jakub Dominik Wielogłowy
73. Grzegorz Koszyk Wielogłowy
74. Kamil Górszczyk Wielogłowy
75. Jan Kasperski Tymbark
76. Kamil Kulig Tymbark
77. Radosław Słota Ołpiny
78. Albert Gałek Czchów
79. Paweł Filipek Czchów
80. Szymon Katra Radłów
81. Sebastian Gostek Radłów
82. Damian Machalski Radłów
83. Tobiasz Chrzanowski Gromnik
84. Grzegorz Słowik Gromnik
85. Jakub Cisło Mielec- MBNP
86. Michał Gil Mielec- MBNP
87. Bartosz Witkowski Mielec- MBNP
88. Konrad Adamczyk Nowy Wiśnicz
89. Mateusz Kożuch Nowy Wiśnicz
90. Kamil Łazowski Nowy Wiśnicz
91. Patryk Mikos Olszyny
92. Mateusz Ryndak Olszyny
93. Szymon Gurbisz Olszyny
94. Paweł Piątek Radomyśl Wielki
95. Adrian Rżany Radomyśl Wielki
96. Tomasz Bielat Radomyśl Wielki
97. Marek Nowak Rajbrot
98. Jakub Pławecki Rajbrot
99. Paweł Knutelski Grywałd
100. Kamil Sydoriak Grywałd
101. Łukasz Hryc Grywałd
102. Michał Kaleta N. Sącz- św. Małgorzaty
103. Jacek Boruch N. Sącz- św. Małgorzaty
104. Dawid Bodziony N. Sącz- św. Małgorzaty
105. Mateusz Flankowski Dębica- MBA
106. Paweł Susz Dębica MBA
107. Wojciech Oleksy Męcina
108. Grzegorz Pajor Męcina
109. Michał Wszołek Krzeczów
110. Piotr Struzik Krzeczów
111. Grzegorz Górniak Krzeczów
112. Jakub Kolodziej Krzeczów
113. Jakub Janusz Mielec- Ducha Św.
114. Jakub Zieliński Mielec- Ducha Św.
115. Bartosz Czarnecki Tarnowiec
116. Mateusz Bień Tarnowiec
117. Marcin Jaśkiewicz Łososina Dolna
118. Paweł Grzybowski Łososina Dolna
119. Michał Rogowski Bochnia- św. Pawła
120. Paweł Daniec Bochnia- św. Pawła
121. Kamil Dydo Tarnów- Trójcy
122. Jakub Siedlik Tarnów- Trójcy
123. Bartosz Chudyba Tarnów- bł. Karoliny
124. Paweł Marchwicki Tarnów- bł. Karoliny
125. Marcin Świądro Tarnów- bł. Karoliny
126. Grzegorz Kocik Zakliczyn
127. Piotr Urbaniak Zakliczyn
128. Michał Świerczek Zakliczyn
129. Jakub Sokalski Piwniczna- Zdrój
130. Artur Pawlik Piwniczna- Zdrój
131. Michał Pierz Żyraków
132. Wojciech Mróz Zdziarzec-Żarówka
133. Sebastian Skóra Wielka Wieś
134. Dominik Chojny Wielka Wieś
135. Mateusz Sulisz Zawada
136. Kamil Strózik Zawada
137. Piotr Chmiel Zdziarzec
138. Michał Wojnowski Tarnów - św. St. Kostka
139. Emilian Michałek Tarnów - św. St. Kostka
140. Mateusz Nowakowski Tarnów - św. St. Kostka
141. Kamil Szęszoł Zasów
142. Maciej Kłósek Rzuchowa
143. Norbert Stala Borowa
144. Sebastian Stala Borowa
145. Łukasz Ćwięka Borowa

W prowadzeniu kursu pomagali księża:
1. ks. Budzik Rafał
2. ks. Kawa Marcin
3. ks. Juda Szczepan

oraz starsi ceremoniarze:
1. Sacha Marek
2. Bryndal Tomasz
3. Gondek Artur
4. Madej Dawid
5. Waśniowski Bartłomiej
6. Majcherczyk Artur
7. Peciak Adam
8. Mikrut Kamil

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u