Lp. Nazwisko i imię Parafia
1. Plata Piotr Obidza
2. Sopata Arkadiusz Obidza
3. Placek Tomasz Pilzno
4. Tryba Dawid Pilzno
5. Pławecki Bartłomiej Tęgoborze
6. Gurgul Dawid Porąbka Uszewska
7. Fejkiel Krzysztof Porąbka Uszewska
8. Zieliński Szymon Porąbka Uszewska
9. Mairer Piotr Rytro
10. Mos Tomasz Rytro
11. Mardeusz Mikołaj Okulice
12. Czaja Kamil Wadowice Górne
13. Chmara Michał Wadowice Górne
14. Rąpała Piotr Olszyny
15. Mężyk Miłosz Olszyny
16. Smoleń Kamil N. Sącz MB Niepokalanej
17. Smoleń Paweł N. Sącz MB Niepokalanej
18. Moszczak Piotr Muszyna - św. Józefa
19. Majkrzyk Kamil Muszyna - św. Józefa
20. Weberbauer Amadeusz Muszyna - św. Józefa
21. Biedroń Wojciech Limanowa - MB Bolesnej
22. Wrona Marcin Limanowa - MB Bolesnej
23. Jeleń Łukasz Gołkowice - św. Antoniego
24. Kurzeja Szymon Gołkowice - św. Antoniego
25. Franczak Jakub Dębica - NSPJ
26. Florka Kamil Dębica - NSPJ
27. Ciurkot Mateusz Dębica - NSPJ
28. Hamielec Jacek Iwkowa - Podwyższenia Krzyża
29. Kożuch Paweł Iwkowa - Podwyższenia Krzyża
30. Putko Wojciech Iwkowa - Podwyższenia Krzyża
31. Rohulya Borys Lwów – Katedra
32. Rohulya Andrzej Lwów – Katedra
33. Zenkner Artur Lwów – Katedra
34. Flis Michał Łęki Górne
35. Sokół Adam Łęki Górne
36. Matuga Bartłomiej Łęki Górne
37. Pasek Paweł Dębica - Miłosierdzie Boże
38. Kulig Dawid Dębica - Miłosierdzie Boże
39. Milówka Tomasz Tarnów- św. Stanisław Kostka
40. Nowakowski Tomasz Tarnów- św. Stanisław Kostka
41. Klimek Dariusz Łącko
42. Kulig Kamil Łącko
43. Kurnyka Andrzej Łącko
44. Warzecha Janusz Mielec – Ducha Św.
45. Sasor Jakub Mielec – Ducha Św.
46. Parys Marcin Mielec – Ducha Św.
47. Łuszcz Karol Szczucin
48. Świątek Mateusz Brzesko- św. Jakuba
49. Chruślicki Piotr Brzesko -św. Jakuba
50. Kania Kacper Brzesko -św. Jakuba
51. Moszczyński Konrad Brzesko -św. Jakuba
52. Dzik Mateusz Wola Przemykowska
53. Litwa Krzysztof Ochotnica Dolna
54. Caputa Daniel Ochotnica Dolna
55. Ziemianek Rafał Ochotnica Dolna
56. Chudy Dominik Nowy Sącz - Zawada
57. Janowiec Daniel Nowy Sącz – Zawada
58. Rogóż Maciej Nowy Sącz – Zawada
59. Wierzchowiec Maciej Tarnów – bł. Karoliny
60. Kołodziej Michał Tarnów – bł. Karoliny
61. Ryś Karol Pisarzowa
62. Sowa Przemysław Dębica – św. Jadwiga
63. Korycki Zbigniew Dębica – św. Jadwiga
64. Bereś Jacek Dębica – św. Jadwiga
65. Jarosz Rafał Grybów
66. Wojtarowicz Dawid Grybów
67. Filipek Jan Wojakowa
68. Tucznio Daniel Wojakowa
69. Sojka Szymon Trzetrzewina
70. Lichoń Mateusz Trzetrzewina
71. Kisielka Tomasz Żabno
72. Ziaja Krzysztof Żabno
73. Jedynak Jakub Brzesko – Miłosierdzie Boże
74. Kural Bartłomiej Brzesko – Miłosierdzie Boże
75. Daniec Kamil Bochnia – św. Paweł
76. Sobaś Dominik Bochnia – św. Paweł
77. Ostrowski Paweł Bochnia – św. Paweł
78. Pietrzak Kamil Bochnia – św. Paweł
79. Mordarski Dominik Szczurowa
80. Bieniek Paweł Szczurowa
81. Stopa Piotr Czermin
82. Stachowicz Krzysztof Cikowice
83. Nowak Konrad Wietrzychowice
84. Lechowicz Paweł Wietrzychowice
85. Głowa Wojciech Wietrzychowice
86. Pikul Dawid Luszowice
87. Ptak Przemysław Luszowice
88. Cierniak Michał Zaborów
89. Boroń Arkadiusz Zaborów
90. Rzeszuto Jakub Tarnów – św. Józefa
91. Korzeń Tomasz Ziempniów
92. Dziadosz Patryk Ziempniów
93. Wójcik Krzysztof Bochnia – św. Jana
94. Duda Michał Bochnia – św. Jana
95. Gurgul Piotr Przyszowa
96. Sosnowski Artur Przyszowa
97. Kras Mateusz Chojnik
98. Chrzanowski Jacek Chojnik
99. Kuliś Tomasz Tarnów – NSPJ
100. Cyrybał Daniel Tarnów – NSPJ
101. Szumilas Kamil Limanowa
102. Tobiasz Kamil Limanowa
103. Wojcieszak Mateusz Limanowa
104. Ciężadło Rafał Wola  Rzędzińska MB
105. Ziaja Paweł Wola Rzędzińska MB
106. Wolak Konrad Nowy Sącz - Biegonice
107. Natonek Karol Tymbark
108. Fabiś Adam Piwniczna Zdrój
109. Fiedor Kacper Piwniczna Zdrój
110. Czernek Kamil Borzęcin Dolny
111. Maklas Mateusz Borzęcin Dolny
112. Szostek Michał Ciężkowice
113. Kras Mateusz Ciężkowice
114. Markiewicz Jan Skrzyszów
115. Szynal Maciek Skrzyszów
116. Kuźma Szymon Nowy Sącz - św. Małgorzata
117. Cięciwa Wojciech Nowy Sącz - św. Małgorzata
118. Gumulak Robert Nowy Sącz - św. Małgorzata
119. Żuchowicz Marcin Nowy Sącz - św. Małgorzata
120. Wajda Maciej Pawęzów
121. Dyja Piotr Pawęzów
122. Podsiadło Krzysztof Tarnów-Mościce
123. Kozioł Leszek Tarnów-Mościce
124. Gądek Dominik Tarnów-Mościce
125. Szafrański Sebastian Borzęcin
126. Kopacz Piotr Borzęcin
127. Krawczyk Michał Biadoliny
128. Wójcik Grzegorz Rzuchowa
129. Pławecki Karol Limanowa
130. Działo Arkadiusz Radomyśl
131. Batko Mirosław Radomyśl
132. Smoleń Dominik Okulice
133. Kloc Sebastian Dębica - Miłosierdzie Boże
134. Obrót Paweł Stróże
135. Wilk Bartosz Dębica Św. Jadwiga
136. Wójcik Łukasz Żabno
137. Lechowicz Rafał Żabno
138 Krzan Dominik Domosławice
139. Wałkowski Kamil Cikowice
140. Rura Przemysław Tarnów- Katedra
141. Pączek Szymon Żegocina
142. Szewc Artur Mielec MBNP
143 Ortyl Adam Mielec MBNP
144. Śledziona Tomasz Mielec MBNP

 

W prowadzeniu kursu pomagali księża:

1. ks. Budzik Rafał
2. ks. Kawa Marcin
3. ks. Juda Szczepan

oraz starsi ceremoniarze:

1. Bryg Robert
2. Chudy Marcin
3. Gondek Artur
4. Kurowski Bartłomiej
5. Madej Dawid
6. Mikrut Kamil
7. Strzała Kazimierz
8. Świądro Marcin

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u