Lp. Imię Nazwisko Parafia
1 Stanisław Kasiński Sobolów - Wszystkich Świętych
2 Jakub Baran Sobolów - Wszystkich Świętych
3 Damian Noszkowicz Sobolów - Wszystkich Świętych
4 Rafał Kluba Sobolów - Wszystkich Świętych
5 Mateusz Garwol Przysietnica - św. Jana Chrzciciela
6 Jarosław Gizicki Przysietnica - św. Jana Chrzciciela
7 Krzysztof Liber Nowy Sącz - św. Małgorzaty
8 Tomasz Franczyk Nowy Sącz - św. Małgorzaty
9 Jakub Ciesielka Nowy Sącz - św. Małgorzaty
10 Artur Ptaszkowski Nowy Sącz - MB Niepokalanej
11 Maciej Więcławek Nowy Sącz - MB Niepokalanej
12 Dominik Głąb Nowy Sącz - MB Niepokalanej
13 Cyryl Mikuliński Brzesko – św. Jakuba Ap. i NMP Matki Kościoła
14 Patryk Jaszczyński Brzesko – św. Jakuba Ap. i NMP Matki Kościoła
15 Krzysztof Maciuszek Łącko - św. Jana Chrzciciela
16 Tomasz Kulig Łącko - św. Jana Chrzciciela
17 Kamil Gąsior Staszkówka - św. Wojciecha BM
18 Szymon Bochenek Staszkówka - św. Wojciecha BM
19 Arkadiusz Synowiec Staszkówka - św. Wojciecha BM
20 Maksymilian Marć Lubzina - św. Mikołaja
21 Andrzej Dudek Wojnicz - św. Wawrzyńca M
22 Łukasz Przeklasa Wojnicz - św. Wawrzyńca M
23 Wojciech Dudek Wojnicz - św. Wawrzyńca M
24 Filip Rzepka Świebodzin - św. Maksymiliana Marii Kolbego
25 Łukasz Michałek Świebodzin - św. Maksymiliana Marii Kolbego
26 Bartosz Stężowski Tarnów-Terlikówka - Trójcy Przenajświętszej
27 Krzysztof Dudek Tarnów-Terlikówka - Trójcy Przenajświętszej
28 Filip Gacek Tarnów-Terlikówka - Trójcy Przenajświętszej
29 Dawid Król Dębica Latoszyn - NSPJ
30 Jakub Wojnarowski Dębica Latoszyn - NSPJ
31 Gabriel Gąsiorek Dębica Latoszyn - NSPJ
32 Dariusz Krysa Mochnaczka - MB Częstochowskiej
33 Marcin Hotloś Złockie - Narodzenia NMP
34 Arkadiusz Tokarczyk Złockie - Narodzenia NMP
35 Bartosz Burzec Otfinów - św. Piotra i Pawła Ap.
36 Grzegorz Szuran Otfinów - św. Piotra i Pawła Ap.
37 Mateusz Opioła Tarnów - św. Maksymiliana Marii Kolbego
38 Szymon Wójcik Chomranice - Imienia NMP
39 Stanisław Popiół Chomranice - Imienia NMP
40 Jakub Mikos Zgłobice - św. Alberta Chmielowskiego
41 Jan Strzesak Zgłobice - św. Alberta Chmielowskiego
42 Paweł Tabiś Stróże - NMP Królowej Polski
43 Łukasz Migacz Stróże - NMP Królowej Polski
44 Bartłomiej Semla Stróże - NMP Królowej Polski
45 Jakub Kowalski Stróże - NMP Królowej Polski
46 Tomasz Grdeń Wola Mielecka - Bożej Opatrzności
47 Paweł Buziak Wola Mielecka - Bożej Opatrzności
48 Konrad Dudczak Rytro - św. Józefa Rzemieślnika
49 Maciej Bobrowski Rytro - św. Józefa Rzemieślnika
50 Marcin Ból Bochnia - św. Pawła Ap.
51 Maksymilian Truś Bochnia - św. Pawła Ap.
52 Maciej Duda Bochnia - św. Pawła Ap.
53 Dariusz Horak Biadoliny - NSPJ
54 Patryk Boryczko Błonie k/Tarnowa - NSPJ
55 Marcin Korman Błonie k/Tarnowa - NSPJ
56 Mateusz Latocha Borzęcin - Narodzenia NMP
57 Kamil Pilarski Borzęcin - Narodzenia NMP
58 Kamil Gajec Gosprzydowa - św. Urszuli z Towarzyszkami
59 Michał Kotarba Gosprzydowa - św. Urszuli z Towarzyszkami
60 Dominik Tekiela Gosprzydowa - św. Urszuli z Towarzyszkami
61 Jakub Papiernik Koszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
62 Bartłomiej Rój Koszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
63 Wojciech Uszko Koszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
64 Maciej Uszko Koszyce Wielkie - Przemienienia Pańskiego
65 Sebastian Bonior Niedomice - MBNP
66 Kacper Szostak Niedomice - MBNP
67 Michał Szkaradek Piwniczna-Zdrój - Narodzenia NMP
68 Marcin Majda Świniarsko - NMP Królowej Polski
69 Konrad Poręba Świniarsko - NMP Królowej Polski
70 Piotr Młynarczyk Tymbark - Narodzenia NMP
71 Marcin Natonek Tymbark - Narodzenia NMP
72 Piotr Biernacki Zagórzany - św. Wawrzyńca diakona i męczennika
73 Rafał Jasiński Korzenna - MB Szkaplerznej
74 Dawid Łaś Korzenna - MB Szkaplerznej
75 Dawid Widlak Korzenna - MB Szkaplerznej
76 Tomasz Klocek Zakliczyn - św. Idziego Opata
77 Piotr Mytnik Zakliczyn - św. Idziego Opata
78 Michał Urbaniak Zakliczyn - św. Idziego Opata
79 Dawid Filip Mogilno - św. Marcina Biskupa
80 Mateusz Kazana Mogilno - św. Marcina Biskupa
81 Artur Szlag Mogilno - św. Marcina Biskupa
82 Dominik Jonik Laskowa - Najświętszego Imienia Maryi
83 Artur Orzeł Laskowa - Najświętszego Imienia Maryi
84 Marcin Niemiec Wietrzychowice - NMP Wniebowziętej
85 Grzegorz Lechowicz Wietrzychowice - NMP Wniebowziętej
86 Maksymilian Tryt Wietrzychowice - NMP Wniebowziętej
87 Jakub Ochalik Chorzelów - Wszystkich Świętych
88 Kacper Rzeszutek Chorzelów - Wszystkich Świętych
89 Krzysztof Kurtyka Zabawa - Trójcy Przenajświętszej
90 Jakub Nowak Zabawa - Trójcy Przenajświętszej
91 Dawid Hajduk Szymbark - MB Szkaplerznej
92 Kacper Matuszyk Ropa - św. Michała Archanioła
93 Mateusz Piwowarczyk Tarnów-Mościce - NMP Królowej Polski
94 Grzegorz Żurowski Tarnów-Mościce - NMP Królowej Polski
95 Tomasz Barwacz Tarnów-Mościce - NMP Królowej Polski
96 Bartłomiej Krośniak Porąbka Uszewska - św. Andrzeja Apostoła
97 Mikołaj Migas Porąbka Uszewska - św. Andrzeja Apostoła
98 Michał Skrzyniarz Dąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
99 Łukasz Nowak Dąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
100 Mateusz Bator Dąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
101 Dominik Leżoń Dąbrowa Tarnowska - NMP Szkaplerznej
102 Kamil Chyćko Przyborów - św. Jana Kantego
103 Maciej Drabik Przyborów - św. Jana Kantego
104 Filip Gałek Przyborów - św. Jana Kantego
105 Piotr Cycoń Kamionka Wielka - MB Nieustającej Pomocy
106 Kamil Grybel Kamionka Wielka - MB Nieustającej Pomocy
107 Łukasz Szmyd Kamionka Wielka - MB Nieustającej Pomocy
108 Daniel Kita Maszkienice - św. Józefa Rzemieślnika
109 Gabriel Matug Maszkienice - św. Józefa Rzemieślnika
110 Dawid Nauka Dębica - MB Anielskiej
111 Przemysław Sowiński Dębica - MB Anielskiej
112 Mateusz Kukiełka Tarnów Klikowa
113 Dariusz Zych Tarnów Klikowa
114 Łukasz Marczyk Niskowa - św. Stanisława Kostki
115 Marcin Kumor Niskowa - św. Stanisława Kostki
116 Marcin Wódka Tarnów - św. Stanisława Kostki
117 Sebastian Włudyka Tarnów - św. Stanisława Kostki
118 Dawid Fiksak Tarnów - św. Stanisława Kostki
119 Jarosław Stańczyk Skrzyszów - św. Stanisława BM
120 Karol Litwa Ochotnica Dolna - Znalezienia Krzyża św.
121 Jakub Urbaniak Ochotnica Dolna - Znalezienia Krzyża św.
122 Damian Wierzbanowski Nowy Sącz - NSPJ
123 Krzysztof Cisło Mielec - MB Nieustającej Pomocy
124 Dominik Herba Mielec - MB Nieustającej Pomocy
125 Dawid Tomaszek Męcina - św. Antoniego Opata
126 Mateusz Krzak Męcina - św. Antoniego Opata
127 Grzegorz Poręba Męcina - św. Antoniego Opata
128 Albert Minor Bucze - NMP Nieustającej Pomocy
129 Jarosław Róg Wadowice Górne - św. Anny
130 Przemysław Róg Wadowice Górne - św. Anny
131 Marcin Kaczor Wadowice Górne - św. Anny
132 Maciej Oleksy Limanowa - MB Bolesnej
133 Stefan Postrożny Limanowa - MB Bolesnej
134 Maciej Sajdak Limanowa - MB Bolesnej
135 Wojciech Jasiak Ołpiny - NMP Wniebowziętej
136 Arkadiusz Niziołek Ołpiny - NMP Wniebowziętej
137 Krystian Wojciechowski Paszyn - NMP Nieustającej Pomocy
138 Kamil Głód Paszyn - NMP Nieustającej Pomocy

W prowadzeniu kursu pomagali księża:

1. ks. Budzik Rafał
2. ks. Kawa Marcin
3. ks. Juda Szczepan

kleryk Marek Sacha

oraz starsi ceremoniarze:

1. Gondek Artur
2. Baranowski Robert
3. Boruta Michał
4. Bryg Robert
5. Kania Kacper
6. Kurowski Bartłomiej
7. Madej Łukasz
8. Świądro Marcin

Kalendarium

28Wrz
28 wrzesień - 1 październik
Dni formacji dla ministrantów
19Paź
19 październik - 21 październik
I sesja Kursu Ceremoniarza i Animatora 2018/2019

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u