Lp. Nazwisko Imię Parafia
1. Marosz Kacper Cikowice - św. Antoniego
2. Szewczyk Dawid Cikowice - św. Antoniego
3. Guzik Michał Łososina Górna - Wszystkich Św.
4. Dudek Dominik Łososina Górna - Wszystkich Św.
5. Michalik Tomasz Łososina Górna - Wszystkich Św.
6. Kosiba Marcin Tarnów - bł. Karoliny Kózkównej
7. Pęczar Marcin Tarnów - bł. Karoliny Kózkównej
8. Rogóż Piotr Tarnów - bł. Karoliny Kózkównej
9. Janiec Adrian Zbylitowska Góra
10. Sobarnia Dawid Tuchów - Nawiedzenia NMP
11. Surmacz Albert Tuchów - Nawiedzenia NMP
12. Kuta Szymon Wola Rzędzińska - Miłosierdzia
13. Sysło Michał Wola Rzędzińska - Miłosierdzia
14. Krzos Dawid Wierzchosławice
15. Gielczowski Mateusz Wierzchosławice
16. Wrona Krystian Tarnów - MB Szkaplerznej
17. Korta Piotr Bochnia - Św. Jana Nepomucena
18. Widła Piotr Bochnia - Św. Jana Nepomucena
19. Kądziołka Adrian Brzesko - Św. Jakuba
20. Salamon Dariusz Brzesko - Św. Jakuba
21. Tota Marcin Brzesko - Św. Jakuba
22. Zając Piotr Brzesko - Św. Jakuba
23. Dziedzic Stanisław Czarny Potok - Św. Marcina
24. Mikulec Benedykt Czarny Potok - Św. Marcina
25. Rachwał Mateusz Skrzyszów - Św. Stanisława
26. Zakrzewski Kamil Tarnów -Katedra
27. Kochan Grzegorz Tarnów - Św. Maksymiliana
28. Mordawski Piotr Tarnów - Św. Maksymiliana
29. Brach Jakub Zagórzany - Św. Wawrzyca
30. Wierzchanowski Kacper Zagórzany - Św. Wawrzyca
31. Dziura Kamil Żabno - Ducha Świętego
32. Kwaśniak Łukasz Żabno - Ducha Świętego
33. Rzymek Maciej Bochnia - św. Mikołaja
34. Jonak Wojciech Bochnia - św. Mikołaja
35. Urban Andrzej Pilzno - św. Jana Chrzciciela
36. Pisarczyk Marek Pilzno - św. Jana Chrzciciela
37. Wełna Michał Bochnia - św. Pawła Ap.
38. Ostrowski Maciej Bochnia - św. Pawła Ap.
39. Maciaszek Adrian Sienna - św. Stanisława
40. Stelmach Dominik Sienna - św. Stanisława
41. Koznecki Łukasz Jodłowa - św. Stanisława
42. Janiga Andrzej Jodłowa - św. Stanisława
43. Dąbrowski Michał Lubzina - św. Mikołaja
44. Pasek Patryk Debica - Miłosierdzie Boże
45. Szczęch Jakub Debica - Miłosierdzie Boże
46. Piotrowski Paweł Muszyna - św. Józefa
47. Moszczak Daniel Muszyna - św. Józefa
48. Sroka Patryk Muszyna - św. Józefa
49. Bednarz Mateusz Borki - MB Fatimskiej – Różań.
50. Błasiński Kacper Trzciana - św. Małgorzaty
51. Mróz Karol Trzciana - św. Małgorzaty
52. Pączek Adrian Trzciana - św. Małgorzaty
53. Śliwa Jan Trzciana - św. Małgorzaty
54. Stochmal Przemysław Chomranice - Imienia NMP
55. Oleksy Filip Chomranice - Imienia NMP
56. Natonek Przemysław Tymbark - Narodzenia NMP
57. Piętoń Wojciech Tymbark - Narodzenia NMP
58. Musiał Szymon Piwniczna-Zdrój - Narodz. NMP
59. Chronowski Adam Ptaszkowa - Imienia NMP
60. Janusz Krzysztof Ptaszkowa - Imienia NMP
61. Fryzowicz Daniel Stary Sącz - Miłosierdzie
62. Jaworski Ernest Stary Sącz - Miłosierdzie
63. Kural Szymon Brzesko - Miłosierdzia Bożego
64. Stąsiek Przemysław Brzesko - Miłosierdzia Bożego
65. Pikulski Kacper Brzesko - Miłosierdzia Bożego
66. Nawalaniec Jakub Mordarka - Miłosierdzia Bożego
67. Wierzycki Sławomir Mordarka - Miłosierdzia Bożego
68. Graniczkowski Sebastian Nagawczyna - Dobrego Pasterza
69. Bieszczad Bartłomiej Nagawczyna - Dobrego Pasterza
70. Łękawski Piotr Rytro - św. Józefa Robotnika
71. Gizicki Marek Rytro - św. Józefa Robotnika
72. Ogorzały Jakub Rytro - św. Józefa Robotnika
73. Korzec Mateusz Smęgorzów - św. Stanisława BM
74. Garstka Dawid Smęgorzów - św. Stanisława BM
75. Lekarczyk Przemysław Smęgorzów - św. Stanisława BM
76. Zając Wojciech Szyk
77. Zając Franciszek Szyk
78. Sulisz Kamil Zawada - Narodzenia NMP
79. Bukowski Jakub Zawada - Narodzenia NMP
80. Żelichowski Patryk Radłów - św. Jana Chrzciciela
81. Kuczek Jakub Radłów - św. Jana Chrzciciela
82. Baran Mateusz Radłów - św. Jana Chrzciciela
83. Potoczny Bartłomiej Podegrodzie - św. Jakuba
84. Kotas Kamil Podegrodzie - św. Jakuba
85. Maciuszek Sebastian Podegrodzie - św. Jakuba
86. Chłopek Dominik Wiewiórka - św. Maksymiliana
87. Godek Kamil Wiewiórka - św. Maksymiliana
88. Wróbel Miłosz Mielec - Trójca
89. Wasserman Dariusz Mielec - Trójca
90. Ogiba Michał Mielec - Trójca
91. Grudzień Mateusz Mielec - Trójca
92. Kopera Jakub Mielec-Rzochów - św. Marka
93. Blicharski Grzegorz Mielec-Rzochów - św. Marka
94. Orłowicz Krzysztof Czchów - Narodzenia NMP
95. Janicki Jakub Czchów - Narodzenia NMP
96. Kubicz Arkadiusz Tarnów-Mościce
97. Bogusz Dawid Tarnów-Mościce
98. Kozioł Tomasz Ciężkowice
99. Kozioł Grzegorz Ciężkowice
100. Woźniak Szymon Męcina - św. Antoniego
101. Szczecina Jakub Męcina - św. Antoniego
102. Jabłoński Patryk Męcina - św. Antoniego
103. Mazur Szymon Łęki Górne - św. Bartłomieja
104. Jasielski Maciej Łęki Górne - św. Bartłomieja
105. Karaś Dominik Łęki Górne - św. Bartłomieja
106. Gicala Michał Lipnica Murowana - św. Andrzeja
107. Koper Jan Lipnica Murowana - św. Andrzeja
108. Konieczny Michał Lipnica Murowana - św. Andrzeja
109. Górszczyk Paweł Wielogłowy - Wniebowzięcie
110. Bocheński Szymon Wielogłowy - Wniebowzięcie
111. Bogdanowicz Jan Wielogłowy - Wniebowzięcie
112. Kuciemba Michał Janowiec - św. Jana Chrzciciela
113. Jeniec Tomasz Janowiec - św. Jana Chrzciciela
114. Gumulak Tomasz Łomnica Zdrój
115. Żywczak Przemysław Łomnica Zdrój
116. Michura Jakub Laskowa - NMP
117. Frączek Wojciech Laskowa - NMP
118. Parkosz Jakub Dulcza Wielka
119. Wolak Mariusz Dulcza Wielka
120. Tokarz Maciej Łososina Dolna
121. Orzeł Maciej Łososina Dolna
122. Żołądź Szymon Dąbrówki Breńskie
123. Zgłobicki Łukasz Królówka
124. Król Kamil Królówka
125. Węgrzyn Grzegorz Góra św. Jana
126. Bochenek Kacper Cieniawa
127. Bochenek Piotr Cieniawa
128. Sekułowicz Paweł Cieniawa
129. Król Dominik Jasień
130. Kural Bartłomiej Jasień
131. Kołodziej Mateusz Jasień

W prowadzeniu kursu pomagali księża:

1. ks. Budzik Rafał
2. ks. Kawa Marcin
 3. ks. Juda Szczepan

oraz starsi ceremoniarze:

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u