Lp. Imię Nazwisko Parafia
1 Piotr Mróz Kraków - Niepokalanego Poczęcia NMP
2 Wojciech Król Kraków - Niepokalanego Poczęcia NMP
3 Marcin Twaróg Limanowa - św. Stanisława Kostki
4 Mateusz Ziaja Limanowa - św. Stanisława Kostki
5 Seweryn Rozum Limanowa - św. Stanisława Kostki
6 Grzegorz Skrobiś Tarnów - św. Józefa i MB Fatimskiej
7 Jakub Zajma Krzyżanowice
8 Krystian Kurek Krzyżanowice
9 Wojciech Królikowski Mielec - MBNP
10 Michał Parys Mielec - MBNP
11 Patryk Cyran Mielec - MBNP
12 Piotr Szczepanek Pustków Osiedle
13 Michał Barszcz Pustków Osiedle
14 Piotr Warias Zabrnie
15 Kamil Kacała Przecław
16 Jan Marszałek Przecław
17 Wiktor Jachym Stara Jastrząbka
18 Tomasz Głowacz Stara Jastrząbka
19 Jacek Głowacz Stara Jastrząbka
20 Marcin Pierzchała Nowy Sącz - Biegonice
21 Marek Rembiasz Nowy Sącz - Biegonice
22 Hubert Mikołajczyk Tylmanowa
23 Norbert Ligas Tylmanowa
24 Jakub Romański Okulice
25 Marek Rachwał Okulice
26 Kacper Paruch Okulice
27 Franciszek Pytko Gromnik
28 Maciej Pytko Gromnik
29 Jakub Piekielniak Gromnik
30 Karol Postrożny Limanowa - MB Bolesnej
31 Bartosz Oleksy Limanowa - MB Bolesnej
32 Mateusz Dąbrowski Limanowa - MB Bolesnej
33 Kamil Siuta Ropa
34 Rafał Gąsior Czermna
35 Maciej Biernacki Czermna
36 Paweł Kusek Szynwałd
37 Marek Krakowski Szynwałd
38 Sebastian Barnaś Ładna
39 Grzegorz Babło Wola Przemykowska
40 Nikodem Kamysz Wola Przemykowska
41 Filip Synowiec Bochnia - św. Pawła
42 Wojciech Kłósek Bochnia - św. Pawła
43 Dominik Mazur Nagoszyn
44 Mateusz Ciurkot Nagoszyn
45 Marek Szewczyk Kanina
46 Dawid Pająk Kanina
47 Tomasz Kwiatkowski Kanina
48 Mateusz Florek Kanina
49 Wojciech Filip Ryglice
50 Michał Jękot Ryglice
51 Mikołaj Pajor Pisarzowa
52 Patryk Wąż Radgoszcz - św. Kazimierza
53 Karol Powroźnik Radgoszcz - św. Kazimierza
54 Maksymilian Walasek Nowy Sącz - św. Kazimierza
55 Dawid Żelazko Nowy Sącz - św. Kazimierza
56 Marek Kuropeska Nowy Sącz - św. Kazimierza
57 Krzysztof Żurek Krzeczów
58 Paweł Struzik Krzeczów
59 Piotr Maciejowski Krzeczów
60 Adam Wojcieszko Bochnia - św. Mikołaja
61 Filip Adamczyk Bochnia - św. Mikołaja
62 Mikołaj Bożek Bochnia - św. Mikołaja
63 Marek Maciuszek Pawęzów
64 Patryk Jagieła Pawęzów
65 Kamil Bąk Rzepiennik Suchy
66 Szymon Bąk Rzepiennik Suchy
67 Przemysław Przepióra Rzepiennik Suchy
68 Damian Sarna Podole-Górowa
69 Hubert Konicki Podole-Górowa
70 Filip Dunikowski Wielogłowy
71 Grzegorz Mróz Wielogłowy
72 Radosław Lasko Sufczyn
73 Damian Jarek Sufczyn
74 Dawid Cebula Rzuchowa
75 Dawid Abramowicz Rzuchowa
76 Kamil Sokołowski Rzuchowa
77 Jakub Zbarachewicz Dębica - MB Anielskiej
78 Marcin Łączak Dębica - MB Anielskiej
79 Damian Czerpak Gaboń
80 Adam Surówka Nowy Sącz - Zabełcze
81 Piotr Obrzut Nowy Sącz - Zabełcze
82 Adam Czuchra Radomyśl Wielki
83 Jakub Stokłosa Muchówka
84 Łukasz Brzegowy Muchówka
85 Michał Skoczeń Nowy Sącz - św. Małgorzaty
86 Kacper Jasiński Nowy Sącz - św. Małgorzaty
87 Szymon Studziński Nowy Sącz - św. Małgorzaty
88 Paweł Kutyba Rzezawa
89 Bartłomiej Zieliński Rzezawa
90 Jakub Pypeć Burzyn
91 Patryk Nalepka Burzyn
92 Bartłomiej Bury Żelazówka
93 Dawid Rodak Żelazówka
94 Jakub Stawiarski Nowy Sącz - św.Rocha
95 Szymon Konstanty Nowy Sącz - św.Rocha
96 Wiktor Zelek Brzesko - św. Jakuba
97 Krzysztof Piaskowy Słopnice - św. Andrzeja Ap.
98 Karol Tomera Słopnice - św. Andrzeja Ap.
99 Mateusz Iwański Nowy Sącz - św. Heleny
100 Łukasz Cięciwa Nowy Sącz - św. Heleny
101 Piotr Bardon Zakliczyn - św. Idziego Opata
102 Kamil Jaszczur Zakliczyn - MBA (franciszkanie)
103 Jakub Syrowy Zakliczyn - MBA (franciszkanie)
104 Mateusz Rams Trzetrzewina
105 Mateusz Góra Trzetrzewina
106 Damian Wnęk Trzetrzewina
107 Tomasz Karkosza Zgórsko
108 Piotr Kilian Zgórsko
109 Damian Kulpa Zgórsko
110 Jakub Białożyt Bochnia - św. Jana
111 Kacper Jarosz Bochnia - św. Jana
112 Damian Nędza Łukowa
113 Daniel Wawrzon Łukowa
114 Michał Krypel Dębica- Latoszyn
115 Michał Szewczyk Dębica- Latoszyn
116 Karol Morajda Głębokie
117 Kacper Bołoz Głębokie
118 Krzysztof Zawalski Głębokie
119 Jakub Hajduga Pleśna
120 Krzysztof Włodek Pleśna
121 Wiktor Polek Pleśna
122 Rafał Podraza Przeczyca
123 Jakub Tenerowicz Przeczyca
124 Claudio Gała Siedliszowice
125 Tomasz Kucia Siedliszowice
126 Adrian Stokłosa Siedliszowice
127 Kacper Kokoszka Zdziarzec
128 Damian Wolak Książnice
129 Patryk Wilk Książnice

W prowadzeniu kursu pomagali księża:

1. ks. Rafał Budzik
2. ks. Sławomir Czub
3. ks. Paweł Śliwa

oraz starsi ceremoniarze:

1. Artur Gondek
2. Robert Baranowski
3. Michał Boruta
4. Robert Bryg
5. Jakub Ciesielka
6. Kacper Rzeszutek
7. Maciej Sajdak
8. Maksymilian Truś

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u