logo biale
Lista Ceremoniarzy 2016/2017
Kto został ceremoniarzem? Kto musi uzupełnić braki? Sprawdź!
Czytaj więcej...
WAKACJE Z BOGIEM – 2017
Serdecznie zapraszamy Cię do podjęcia inicjatywy naszego duszpasterstwa!
Diakonia Modlitwy LSO
Co to znaczy być ministrantem?

kurs PNH diakonia gazetka

kurs PNH

diakonia gazetka

kurs

PNH

diakonia

gazetka

Ceremoniarzy wszystkich roczników zapraszamy na Warsztaty Liturgiczne, które odbędą się w domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach w dniach 10-12 marca 2017r. Warsztaty te, przewidziane są raz w roku w celu zintegrowania środowiska ceremoniarzy i pogłębienia formacji. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł.

Kontynuując tematykę poprzednich warsztatów, podczas których zgłębialiśmy sakramenty inicjacji chrześcijańskiej – Chrzest i Bierzmowanie, na obecnych warsztatach podejmujemy temat Mszy świętej, która jest dopełnieniem wtajemniczenia chrześcijańskiego. W ciągu tych dni ceremoniarze będą mogli uczestniczyć w prelekcjach z zakresu psychologii, liturgiki, teologii, muzykologii i biblistyki.

Przyjazd w piątek o godz. 17: 00, zakończenie w niedzielę po obiedzie. Zabieramy albę, cingulum i krzyż ceremoniarza, śpiwór, obuwie.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 marca 2017r.

stat4u