logo biale
Serdecznie zapraszamy Cię do podjęcia inicjatywy naszego duszpasterstwa!
Diakonia Modlitwy LSO
Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów
V sesja 2016/2017
Informacje, zadania do parafii, pytania na egzamin.
Czytaj więcej...
Ze świata wzięci...
Zaproszenie kleryków na Dni Otwarte w WSD w Tarnowie
Co to znaczy być ministrantem?
Wyniki mistrzostw LSO w PNH 2017!
Wyniki i zdjęcia z Mistrzostw PNH.
Czytaj więcej...

kurs PNH diakonia gazetka

kurs PNH

diakonia gazetka

kurs

PNH

diakonia

gazetka

Ceremoniarzy wszystkich roczników zapraszamy na Warsztaty Liturgiczne, które odbędą się w domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach w dniach 10-12 marca 2017r. Warsztaty te, przewidziane są raz w roku w celu zintegrowania środowiska ceremoniarzy i pogłębienia formacji. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł.

Kontynuując tematykę poprzednich warsztatów, podczas których zgłębialiśmy sakramenty inicjacji chrześcijańskiej – Chrzest i Bierzmowanie, na obecnych warsztatach podejmujemy temat Mszy świętej, która jest dopełnieniem wtajemniczenia chrześcijańskiego. W ciągu tych dni ceremoniarze będą mogli uczestniczyć w prelekcjach z zakresu psychologii, liturgiki, teologii, muzykologii i biblistyki.

Przyjazd w piątek o godz. 17: 00, zakończenie w niedzielę po obiedzie. Zabieramy albę, cingulum i krzyż ceremoniarza, śpiwór, obuwie.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 marca 2017r.

stat4u