Wakacje z Bogiem - Oaza LSO w Krynicy-Zdroju

Kalendarz
Kalendarz Duszpasterstwa LSO
Data
25 czerwiec - 6 lipiec
Lokalizacja

Opis

Wakacje z Bogiem – 2017, dla członków Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej! Sprawdź dostępne terminy oraz dodatkowe informacje!


WAKACJE Z BOGIEM – 2017

Liturgiczna Służba Ołtarza

Wykaz turnusów

KRYNICA ZDRÓJ (Ośrodek „Pogoń”)

I turnus: 25.06.- 6.07. – ministranci młodsi (szkoła podstawowa) – 500 zł

Zapisów dokonujemy w Wydziale Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Prowadzący: ks. mgr Sławomir Czub (parafia Przecław)

II turnus: 22.07.- 29.07. – ministranci młodsi (szkoła podstawowa)

Zapisy i wszelkich informacji udziela prowadzący: ks. mgr Jakub Jasiak (parafia Dobra)

JURKÓW k. Dobrej (nowy Ośrodek przy parafii) – 450 zł

I turnus: 06.08- 17.08. – lektorzy (gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna)

Zapisy i wszelkich informacji udziela prowadzący: ks. mgr Paweł Śliwa (parafia Ciężkowice)

Rewal nad Morzem Bałtyckim

28.06.-09.07. ministranci i lektorzy (brak wolnych miejsc)

Organizator i prowadzący: ks. Mgr Paweł Król (parafia Straszęcin)

 

Zasady dokonywania zapisu na I turnus na oazę LSO do na I turnus w Krynicy: 

1. Najlepiej przybyć osobiście do Kurii Diecezjalnej w Tarnowie do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży (rodzic, ksiądz Opiekun LSO). Wówczas przy wpisie wpłacamy całość kwoty (zaliczka nie jest przyjmowana) i pobieramy kartę oazową. Kartę oazową przywozimy do ośrodka w dniu rozpoczęcia oazy. Rodziców, którzy chcą wysłać swoich synów na oazę prosimy, aby zwrócili się w tej sprawie do księży Opiekunów ministrantów i lektorów na parafiach.

2. Jeśli dokonujemy wpłaty na konto to należy wcześniej zadzwonić do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży w Tarnowie i poinformować o tym i upewnić się czy na dany turnus są jeszcze miejsca (tel. 14 631 73 90; od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00; 13.00-16.00; w soboty od 9.00-12.00).  Następnie mailem (w pdf) prosimy przesłać dowód wpłaty (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wówczas będzie dokonany wpis zgłoszonej osoby na listę uczestników. Po potwierdzonym wpisie drogą mailową prosimy o pobranie karty oazowej – plik do pobrania. Dokonując przelewu prosimy podać dane uczestnika oazy: nazwisko i imię, dokładny adres, klasa, parafia, nazwa ośrodka i turnus. 

Numer konta: Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej - 

Bank Pekao SA w Tarnowie: 13 1240 1910 1111 0010 2349 9732.

3. Kartę oazową należy dokładnie wypełnić (szczególnie ważna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu) i podbić pieczęcią u ks. Proboszcza w danej parafii.

4. Nie ma rezerwacji miejsc przez telefon. 

5. Spełnienie w/w warunków decyduje o kolejności wpisu na listę.

6. Zapisy przyjmowane są do 15 czerwca br.

Uwaga! Wiele zakładów pracy dofinansowuje wyjazd dzieci pracowników także na oazy wakacyjne. Warto zapytać o taką możliwość. Ze swojej strony możemy wydać zaświadczenie o przekazaniu środków przez zakład pracy, ale nie mamy możliwości wystawienia faktury VAT. Osoby występujące o dofinansowanie z zakładu pracy prosimy więc o równoczesne zapytanie, jaki rodzaj poświadczenia wpłaty jest wymagany przez pracodawcę (niekiedy przyjmowane są tylko zaświadczenia o określonej treści) i konsultację z wydziałem.

Komentarze

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732

stat4u