W ubiegły piatek (29.04) na naszym facebookowym profilu odbyła się transmisja z losowania grup na XV Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej w Piłce Nożnej Halowej. Transmisję można odtworzyć ponownie, do czego zachęcamy. Poniżej prezentujemy wyniki losowania.

2plakatpnh2022

Wpierw rozlosowane zostały drużyny, które zajeły 2 miejsca w rozgrywkach rejonowych. W każdej kategorii wiekowej wylosowaliśmy 4 drużyny, które trafiły do losowania głównego i zmierzą się razem z pozostałymi na mistrzostwach diecezjalnych. Prosimy, aby na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. drużyny te potwierdziły swój udział w mistrzostwach diecejzalnych. Następnie rozlosowane zostały kolejne drużyny z 2 miejsc, które to utworzyły listę rezerwową. W przypadku, gdy któraś z czterech pierwszych drużyn nie będzie mogła wziąć udziału w mistrzostwach, na jej miejsce wchodzi pierwsza w kolejności drużyna na liście rezerwowej.

Tak prezentują się wyniki losowania drugich miejsc dla poszczególnych kategorii:

Ministranci 2

Lektorzy młodsi 2

Lektorzy starsi 2

Serdecznie gratulujemy wylosowanym drużynom, które trafiły do głównych rozgrywek i przypominamy o konieczności potwierdzenia udziału mailowo.

W losowaniu głównym rozlosowane zostały składy grup, w których zmierzą się zawodnicy na mistrzostwach diecezjalnych. W każdej kategorii wiekowej (ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi) mecze w fazie grupowej rozgrywane będą w czterech grupach (A, B, C, D). W każdej grupie będą cztery drużyny. Po rozegraniu meczów grupowych awans do ćwierćfinału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy  (łącznie 8 zespołów). 

Tak prezentują się rozlosowane grupy:

ministranci grupy

lektorzy mlodsi grupy

lektorszy starsi grupy

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem: Piłka Nożna Halowa. Już wkrótce ukaże się na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych INFOBOX, w którym znajdą się szczegółowe informacje na temat rozgrywek w Brzesku. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów!

Kalendarium

2022

10 Wrz

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732