Poniższa lista zawiera listę osób, które spełniły warunek 80% obecności oraz zaliczyły cały materiał z sesji od I. do IV.        
Jeżeli nie ma Cię na tej liście prawdopodobnie nie spełniłeś warunku zaliczenia całości materiału. Lista osób, które mają braki w zaliczeniach oraz informacja jak je nadrobić znajduje się poniżej tej tabeli.

Lista braków

Uwaga, przed sprawdzeniem listy przeczytaj poniższe punkty!
1.      Więcej niż 20% nieusprawiedliwionych obecności dyskwalifikuje kandydata, taka osoba nie znajduje się na żadnej z list. W przypadku nieporozumień w tej kwestii należy skontaktować się animatorem grupy.
2.      Osoby, które maja zaliczone wszystko znajdują się na liście powyżej.
3.      Wszystkie listy są aktualizowane przez animatorów na bieżąco, ale mogą być pewne opóźnienia.
4.      Wszystkie zaległe prace pisemne (tzw. “Zadania do parafii”) wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prace pisemne poprawiane są nie rzadziej niż raz w tygodniu)
5.      W sprawie zaległych opłatzdjęć kontaktujemy się zawsze na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.      W sprawie pozostałych braków kontaktujemy się na maile podane przed listą kandydatów.
7.    Kolorami oznaczono te braki Zadań do parafii, zdjęć opłat, które znajdują się pośród innych braków (np. z egzaminów). Wtedy należy się skontaktować osobno z osobą odpowiedzialną za materiał i osobno z osobą odpowiedzialną za np. zdjęcie.
8.      Wszystkie braki należy bezwzględnie uzupełnić do

30 czerwca 2019 r.
Przekroczenie tego terminu będzie skutkowało skreśleniem z list.

 9.     Jeżeli na liście znajduje się błąd, należy się skontaktować z animatorem odpowiedzialnym za rejon załączając zdjęcie lub skan potwierdzający to.
 

Nie ma cie na żadnej z list? Skontaktuj się z twoim animatorem.

Wszystkim kandydatom już dziś serdecznie gratulujemy!

 

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie Duszpasterstwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej są umieszczane wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732