Drodzy Kursanci.

W związku z panującą pandemią, stosując się do zaleceń władz państwowych i kościelnych, a także w trosce o Wasze bezpieczeństwo, jak dobrze wiecie IV sesja Kursu Ceremoniarza i Animatora Liturgicznego została odwołana. Jednak materiał z sesji Wam nie przepadnie, ponieważ IV sesja Kursu odbędzie się w formie zdalnej!

Materiały będą udostępniane Wam w formie zdalnej na platformie Google Classroom. Każdy z Was dostanie niedługo na swój adres email zaproszenie do uczestniczenia w zajęciach. Do dołączania do platformy zobowiązani są wszyscy Uczestnicy!

Aby korzystać z platformy konieczne jest posiadanie konta Google. Osoby, które takowe posiadają (konto gmail) wystarczy tylko przyjąć zaproszenie i dołączyć do klasy. Dla osób nieposiadających konta Google na kursant.lso.tarnow.pl ukaże się niedługo specjalny poradnik, pokazujący jak podpiąć konto Google do swojego maila - tego wpisanego do bazy kursanta.

Używając swoich kont, prosimy o używanie swoich imion i nazwisk.

Szczegółowe informacje będą podawane w systemie Kursant, a w razie wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z animatorami.

Do zobaczenia!

Króluj nam Chryste!

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732