Święta Bożego Narodzenia, to czas wyjątkowy. Wyjątkowy czas, w którym upamiętniamy przyjście na świat Jezusa Chrystusa. Czas pełen życzliwości i ciepła. W święta Bożego Narodzenia dotyka nas niezwykła tajemnica bliskości Boga.

Dlatego, z tej okazji chcemy złożyć Wam życzenia. Skierowane od zarządu Liturgicznej Służby Ołtarza diecezji Tarnowskiej do – ministrantów, lektorów i ceremoniarzy oraz do czcigodnych duszpasterzy, rodziców i wszystkich zaangażowanych w dzieło Liturgicznej Służby Ołtarza.

Życzymy, aby te święta pozwoliły wzbogacić się nam wszystkim w wierze, aby ta doskonaliła nas w bliskości do Boga. Życzymy, aby święta te spędzone były w atmosferze bliskości, rodzącej wzajemną miłość. Dobrych, pogodnych, a przede wszystkim błogosławionych świąt!

Życzymy błogosławieństwa Bożego Dzieciątka, zdrowa, w tym niepewnym czasie, pogody ducha i pokoju w sercu. Życzymy również dużo nadziei. Nadziei, która płynie prosto z serca i od Boga. Niech przyświeca Wam w każdym dniu nadchodzącego nowego roku i uświetnia Wasze działania.

Pragniemy życzyć Wam, aby Jezus Chrystus narodził się w sercach każdego z was. Wzrastajcie w wierze i służbie, nie bójcie się dzielnie świadczyć o tym, co ważne. Niech liturgia, w której tak głęboko uczestniczycie będzie dla Was stale okazją do uwielbienia Boga. Niech miłość do Niego nie kończy się jedynie przy ołtarzu – życzymy odwagi w głoszeniu Boga samym sobą. Życzymy opieki Waszych świętych patronów, patronów liturgicznej służby ołtarza oraz Bożej Rodzicielki.

Króluj nam Chryste!

O, jakże ubogi stał się Bóg! O, jakże bogaty stał się Człowiek!
Błogosławione ubóstwo Boga, które stało się źródłem największego ubogacenia człowieka...
~św. Jan Paweł II

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732