Serdecznie zapraszamy do asysty podczas Mszy św. 17 czerwca (sobota) 2023 r., o godz 14:30 w sanktuarium bł. Karoliny Kózkównej w Zabawie.

 

Zaproszenie asysta

 

Serdecznie zapraszamy Ceremoniarzy i lektorów do włączenia się w asystę Mszy św. podczas Diecezjalnego Spotkania Bierzmowanych i Dnia Wspólnoty Animatorów. Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Jeża będzie miała miejsce w sanktuarium bł. Karoliny Kózkównej w Zabawie 17 czerwca 2023 r. o godz. 14:30.

Chętnych do asysty prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie maila prosimy wpisać "ASYSTA - ZABAWA". W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • parafię,
  • rok ukończenia kursu (dla ceremoniarzy),
  • wzrost w centymetrach,
  • numer telefonu.

Na asystę zabieramy albę, białe cingulum i krzyż ceremoniarza. Obowiązuje elegancki strój (najlepiej garnitur). Spotykamy się o godz. 13:00 w sanktuarium.

Prosimy również aby lektorzy i ceremoniarze, którzy wybierają się na spotkanie w ramach wyjazdu parafialnego zabrali ze sobą alby i również włączyli się do asysty podczas Mszy św. Czekamy na Was!

Do zobaczenia!

Króluj nam Chryste!

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732