Zapraszamy na Dni Formacji Służby Liturgicznej. Pierwsze w tym roku spotkanie formacyjne dla ministrantów ze szkoły podstawowej odbędzie się w dniach 22-24 września 2023 r. w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach.

 

Dni Formacji dla Ministrantow 23

 

Wyjazdowe Dni Formacji Liturgicznej Służby Ołtarza są doskonałym uzupełnieniem i pogłębieniem formacji ministrantów prowadzonej w parafii. Będą obejmowały zajęcia przygotowane przez animatorów, doskonalące posługę ministranta przy ołtarzu, zajęcia rekreacyjne oraz formacyjno-modlitewne. Tematem przewodnim rekolekcji będzie: „Jak być dobrym ministrantem?”.

Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. (płatne w dniu przyjazdu).

Zakwaterowanie w piątek między godz. 17:00 a 18.00. Zakończenie w niedzielę po obiedzie, około godz. 12.30.
Zabieramy ze sobą:
- komżę; 
- różaniec;
- śpiwór; 
- odpowiednie obuwie do korzystania wewnątrz budynku; 
- ewentualnie obuwie na wycieczkę lub sportowe; 
- notatnik i długopis.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 września 2023 r. Proszę podać imię i nazwisko ministranta (ministrantów) oraz parafię, z której pochodzi.

W mailu potwierdzającym zostanie wysłana zgoda rodziców, z którą ministranci przyjeżdżają na Dni Formacji (zgody można także pobrać ze strony www.lso.tarnow.pl). Liczba miejsc jest ograniczona i dlatego będzie się liczyła kolejność zapisów.

ks. Sylwester Brzeźny
Diecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej

 

ZGODA RODZICÓW

Duszpasterstwo
Liturgicznej Służby Ołtarza
Diecezji Tarnowskiej
Bank Pekao SA w Tarnowie:
13 1240 1910 1111 0010 2349 9732